Hotel VAJGAR

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Náměstí Míru 162/ I, Jindřichův Hradec 37701

Hotel Vajgar sídlí přímo v historickém centru Jindřichova Hradce. Naleznete jej na malebném náměstí Míru, v jehož blízkosti leží řada významných památek. Ubytování je zajištěno v jednolůžkových až čtyřlůžkových, prakticky zařízených pokojích rozdělených do třech kategorií. Ubytování je vhodné nejen pro rodiny s dětmi a páry na dovolené, ale také pro firemní klientelu na služebním pobytu. Po celou dobu pobytu vám bude plně k dispozici místní restaurace nabízející chutné pokrmy tradiční české i italské kuchyně. Příjemné posezení poskytuje letní terasa.
Vozy lze zaparkovat na ulici nebo na městském placeném parkovišti přímo u hotelu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel VAJGAR On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
1L+1 - TURIST
1L - EKONOMY
1L+1 - STANDART
2L - TURIST
2L - EKONOMY
2L - STANDART
2L+1 - STANDART
2L+1 - FAMILY
3L - TURIST
4L - EKONOMY
2L+2 - FAMILY
1L - TURIST

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel VAJGAR Pokoje

Hotel Vajgar nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 50 lůžek. Pokoje jsou dle svého vybavení rozděleny do tří kategorií. K dispozici jsou pokoje typu Standard, které jsou vybaveny vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Dále se můžete ubytovat v pokojích typu Economy, které disponují vlastní sprchou a společnou toaletou umístěnou na chodbě, či v pokojích kategorie Turist vybavených společnou sprchou a sociálním zařízením.

Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.


Hotel VAJGAR Gastronomie

Ráno Vás naladí chutná snídaně. K dalšímu stravování poté můžete využít služeb místní restaurace nabízející tradiční české pokrmy i speciality italské kuchyně. Jídla je možné vhodně doplnit točeným jihočeským pivem či kvalitní moravským vínem.

V nabídce jsou také dezerty připravované z čerstvého ovoce a zmrzliny. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase.


Hotel VAJGAR Recepce

Recepce je otevřena denně do 18:00.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club

Hotel VAJGAR Dostupnost

Hotel Vajgar je velmi dobře dostupný autem, které lze zaparkovat na městském placeném parkovišti přímo u hotelu. Další možností je autobusová či vlaková doprava.
Obě nádraží leží přibližně 1,5 kilometru od hotelu. Přímo do hotelu se poté můžete dostat pěšky či některým ze spojů městské hromadné dopravy.
Nedaleko od budovy se nachází zastávka “Nábřeží”.

Hotel VAJGAR Okolí

Hotel Vajgar leží přímo v historickém centru města Jindřichův Hradec a v jeho okolí se nachází množství krásných památek, jejichž návštěvu byste určitě neměli vynechat.

Okolí hotelu také nabízí řadu možností sportovního vyžití. Kromě cyklostezek a turistických okruhů zde naleznete i nově zrekonstruovaný aquapark. K příjemné procházce a odpočinku poté láká i nedalek rybník Vajgar.


Hotel VAJGAR

Náměstí Míru 162/ I, Jindřichův Hradec
Zobrazit celou mapu